Haber

Ailenizin Marketleri!

Son zamanlarda büyük bir yükseliş trendi gösteren marketler hiç şüphesiz Bim, A101, Migros ve Şok! Her zaman indirim olmakta ve daha uygun fiyatlara ürünleri bulabilmektesiniz.

Ailenizin Marketleri!

Son zamanlarda büyük bir yükseliş trendi gösteren marketler hiç şüphesiz Bim, A101, Migros ve Şok! Her zaman indirim olmakta ve daha uygun fiyatlara ürünleri bulabilmektesiniz.

İçeri girdiğinizde kendinizi rahat hissettiğiniz yerlerin başında geliyor. Aradığınız her gıda, ürün vs bulabiliyorsunuz. Özellikle ailelerinden uzakta yaşayan öğrencilerin dostu bu marketlerdir.

 

A101 Aktüeli Takip Edin İndirimli Alın

Bu marketlerde indirimler de sık sık oluyor. Sınırlı sayıda gelen ürünleri daha öncesinden A101 aktüel yayınları ile öğrenme imkânınız oluyor. Ancak hepsine tek tek gidip aktüel kısmına ya da araştırma yaparak o marketlerin aktüellerine ulaşmanız zor olacaktır. İşte bu noktada www.a101bimaktuel.net sitesi size büyük kolaylık sağlıyor. Siteye girdiğinizde bu üç marketle ilgili bütün aktüel yayınlara ulaşabiliyorsunuz. Artık tek tek A101, Bim ve Şok’un aktüellerini aramanıza gerek kalmıyor.

Marketlerden A101 aktüel yayınları için sitede http://www.a101bimaktuel.net/category/a101-aktuel/ adresine girdiğinizde görebiliyorsunuz. A101’e gelen ürünleri önceden haber alabiliyorsunuz.

 

BİM Aktüel Kataloğuna Siteden Kolayca Ulaşın

Siteye girdiğinizde üst sekmelerden bütün marketlerin aktüellerine ulaşabiliyorsunuz. http://www.a101bimaktuel.net/category/bim-aktuel/ BİM aktüel ilk sırada yer alıyor. Sekmeye tıkladığınızda önümüzdeki günlerde ve haftalarda BİM’e hangi ürünler gelecek indirimde olanlar neler hangileri sınırlı sayıda olacak bunlara ulaşabiliyorsunuz. Bu aktüelleri öyle küçümseyip geçmeyin. Öyle ürünler geliyor ki insanlar almak için sabah erken saatlerde sıraya giriyorlar. Bu da demek oluyor ki gerçekten indirimli ürünler geliyor. BİM aktüel takip etmek bu noktada büyük avantaj sağlıyor.

 

ŞOK Aktüel Dahil Hepsi Burada

ŞOK aktüel sekmesine girdiğinizde de aynı şekilde Şok marketteki bütün indirimleri görebiliyorsunuz. Önümüzdeki günlerde ve sonraki haftalarda hangi indirimler yapılacağı hakkında bütün bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Aktüel’in resmini görebiliyor aynı zamanda yazı ile de karşılarına yazılmış şekilde bulabiliyorsunuz. Sizin için de kısa açıklamalar site içerisinde yer alan başka ayrıntılardan.

http://www.a101bimaktuel.net/category/sok-aktuel/ adresine girip ŞOK aktüel sekmesinin yanında Migros’un da aktüel sekmesi bulunuyor. Buradan da Migros aktüel indirimlerini görebilirsiniz. Migros aktüel ile ilgili indirimler biraz daha geniş kapsamlı bulunuyor. Yani diğer marketlerin aksine sınırlı sayıda ürün değil de genel bir indirim görebiliyorsunuz. Migros’un indirim kartlarından ve indirim özelliklerinden de bahsediliyor.

Aile dostu bu marketleri takip etmek size büyük avantajlar kazandırıyor. İndirimli ürünleri almak aile ekonomisine büyük katkı sağlıyor. Aktüeller aracılığı ile indirimleri takip etmeniz size büyük avantaj sağlayacaktır. Marketler gittiğinizde aktüeli elinizle alıp gelme imkânınız var tabi. Ancak markete gitmeden de site aracılığı ile BİM aktüel ürünlerini görebilirsiniz.

 

Kıyaslayın Ucuza Alın

Aralarında kıyaslama yapmak ne kadar doğru bilinmez tabi. Hepsini bir araya getirip örneğin A101 aktüel ile diğer marketlerin aktüellerini bir araya getirip kıyaslama yapabilmek de mümkün. Sitede hepsini ayrı sekmelerde açarak karşılaştırma yapabilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse ŞOK aktüel ile BİM’in aktüelini ayrı sekmelerde açarak karşılaştırabilirsiniz. Bu marketler zaten indirimli olmasına karşın site size aralarında seçim yapma imkânı da sağlıyor.

Yazar hakkında

editor2

Yorum Yap