En Komik Youtube Kanalları

Youtube’da bir çok komik ve eğlence kategorisinde kanal var. Tabi izlediğimiz Youtuber’lar genelde Türk olanlar. Çünkü bizim mizah anlayışımıza hem tam anlamıyla uyuyor hem de gündemle alakalı konularda çektikleri videoları sürekli takip eder olduk. İşte sizler için araştırdığımız en komik Youtube kanalları.

Kafalar

Kafalar

Atakan Özyurt, Fatih Yasin ve Bilal Hancı’nın olduğu bu matrak grup. Her günleri farklı olay, her konuştukları başka komik. En çok izlenen eğlence kanallarından biri olan Kafalar bizlere en komik hallerini gösteriyorlar. Birbirlerini “kışkırtmaları”, yaptıkları şakalar, çektikleri vloglar ve daha fazlası. Aynı zamanda birbirleri ile dalga geçmeleri sayesinde aslında ne kadar samimi ve kendileri Birçok sosyal medya platformunda bir sürü takipçiye sahip olan Kafalar kanalı kesinlikle ziyaret edilmesi gereken kanallardan.

 

Halil İbrahim Göker

Halil İbrahim Göker
Daha önce çektiği kısa komik videolarla tanınmış olan Halil İbrahim Göker’de en komik Youtube kanallarından biri. Gündemdeki olaylarla alakalı çektiği mizahi videolar oldukça beğeni topluyor. Ayrıca sempatik tavırları Halil İbrahim Göker’i daha çok istemenize ve kanalını takip etmenize sebep oluyor. Dizilerin parody halleri gibi alanlarda videolar ya da sürekli gündemde olan challangelar ile alakalı çektiği videolar sayesinde takipçilerine eğlenceli dakikalar sunuyor.

 

 

 

 

 

 

Karya Çandar

Karya Çandar
Kendisi müzik ile alakalı olan Karya Çandar küçüklüğünden beri samimi olduğu arkadaşı Ahmet ile birlikte videolar çekiyor. Çektikleri kısa kısa videoları Youtube’a yüklüyorlar. İzlemekten sıkılmayacağınız videolar çekiyorlar. Çünkü konuları kadın erkek ilişkisi üzerine. Kadınların ve erkeklerin ilişki içerisindeki tepkilerini komik bir şekilde ve gayet seviyeli yorumluyorlar. Çok iyi gözlemleri ve samimi oyunculukları ile kesinlikle ziyaret etmeniz gereken kanallardan biri.

 

 

 

 

Berkcan Güven
Berkcan Güven de daha önceki çektiği kısa videolarla birlikte tanınmış olan Youtuber’lardan. Şu dönemlerde yine gündemin komik olaylarını kendine göre uyarlayarak kanalında izleyiciye sunuyor. Aynı zamanda arkadaş grubu ile aralarında geçen komik olayları da anlatıp bazen arkadaşları ile birlikte de videolar çekiyor. Oldukça eğlenceli video deneyimi yaşamak isteyen izleyiciler için izlemeye değer kanallardan biri.

Işıl Tuğçe

1992 yılında Kayseri'de doğdum. Cerrahpaşa tıp fakültesi mezunuyum, araştırma görevlisi olarak Erciyes Üniversitesinde çalışmaktayım. Youtube ile ilgileniyorum. Youtube videolarını analiz etmekten hoşlanıyorum. isiltugce@youtubeturkiye.net https://www.youtubeturkiye.net/yazarlarimiz

4 thoughts on “En Komik Youtube Kanalları

Bir cevap yazın