Kerem Gök – Aklım Bir Karış Havada

Eğer havacılığa ve uçaklara ilgi duyuyorsanız Kerem Gök’ün Aklım Bir Karış Havada isimli Youtube kanalını takip edebilirsiniz. Kanalda yayınlanan birbirinden ilginç videolar sayesinde havacılığa dair pek çok bilgiye sahip olacaksınız.

Kerem Gök amatör olarak havacılıkla ilgilenen, video çekmeye de amatör olarak başlamış ancak ilerleyen zamanlarda bu işten gerçekten para kazanan profesyonel bir Youtuber olmuş. Burada Youtuber kelimesini kullanmak ne kadar doğru tartışılır. Çünkü pek çok Youtuber’ın çektiği komikli videoların yanında Kerem Gök gayet bilgi verici ve zaman zaman kararında espriler bulunan videolar çekmekte.

Kerem Gök’ün aynı zamanda kendisine ait bir de web sayfası bulunuyor. Bu web sayfasında kendisi, çalışmaları, yazdığı kitaplarla ilgili bilgilerin yanında bir de Kerem Gök store online alışveriş mağazası mevcut. İsteyenler destek olmak amacıyla bu mağazadan kendilerine uygun olan havacılıkla ilgili çeşitli materyaller alabiliyorlar. Aynı zamanda Kerem Gök’ün yazdığı kitapları buradan sipariş etmek de mümkün. Zaman zaman yurt dışında gittiği havacılık fuar ve müzelerinden getirdiği bulunması zor önemli parçaları da ya web sayfası üzerinden satıyor ya da Youtube üzerindeki takipçilerine hediye ediyor.

Kerem Gök’ün kanalının abone sayısı şu anda 177 bin 700. Bu sayı her geçen gün daha da artmakta. Düzenli olarak çektiği videoların yanında eğer yakın zamanda havacılıkla ilgili enteresan bir olay gerçekleşmişse zaman kaybetmeden onunla ilgili olarak da bir video çekip yayınlıyor ve bu olayla ilgili kendi fikirlerini insanlarla paylaşıyor. Youtube üzerinden Kerem Gök yazarak arama yaptığınızda Aklım Bir Karış Havada kanalına ulaşabilirsiniz.

Ersin Yıldırım

1989 Malatyada doğdum. Gaziantep Üniversitesinde güzel sanatlar bölümünü bitirdim. Görsel sanatlara ilgi duyuyorum. Dans okulunda işletmeci olarak çalışmaktayım. YouTube videolarını yorumlamaya bayılıyorum. e.yildirim@youtubeturkiye.net https://www.youtubeturkiye.net/yazarlarimiz

Bir cevap yazın