Oyun Meraklıları İçin Konsol Üssü

Sıkı oyuncular bir oyunu satın almadan önce o oyun ile ilgili olarak her şeyi öğrenmek isterler. İşte Konsol Üssü hem konsol hem de bilgisayar oyunları ile ilgili olarak her türlü içeriğin paylaşıldığı güzel bir video kanalı.

Murat Sönmez yönetimindeki Konsol Üssü Youtube kanalına abone olanlar oyunlar ile ilgili güzel bilgilere ulaşırlarken bir taraftan da yıllarını konsol ve bilgisayar oyunlarına adamış kişilerin güzel sohbetlerine de tanık oluyorlar. Oldukça uzun süren videolarda hem gündem değerlendirmesi hem de piyasaya çıkmış ya da çıkacak olan oyunlarla ilgili olarak oldukça ayrıntılı sohbetler yapılmakta. Bu sohbetler konuyu gerçekten bilen bilgili insanlar tarafından yapıldığında ise ortaya dolu dolu ve her anı bilgi içeren videolar çıkmakta.

Konsol Üssü kanalı aslında oldukça yeni bir kanal. Şubat 2017 tarihinde açılan kanal bu kadar kısa bir süre içerisinde tam 42 bin aboneye ulaşmış durumda. Sıklıkla çektikleri videolara konuklar alan Konsol Üssü bu sayede abonelerine de pek çok haberi birinci ağızdan vermekte.

Yeni çıkan oyunların oyun incelemeleri ve canlı olarak oynanması da videolarda gösterilen konular arasında. Bu sayede oyuncular piyasaya çıkan oyunları hem takip etme şansı yakalıyorlar hem de oyunun içeriği ve oynanabilirliği hakkında pek çok bilgiye de sahip olabiliyorlar. Bu anlamda Konsol Üssü, takipçileri için oldukça başarılı bir rehber olma durumunda.

Ersin Yıldırım

1989 Malatyada doğdum. Gaziantep Üniversitesinde güzel sanatlar bölümünü bitirdim. Görsel sanatlara ilgi duyuyorum. Dans okulunda işletmeci olarak çalışmaktayım. YouTube videolarını yorumlamaya bayılıyorum. e.yildirim@youtubeturkiye.net https://www.youtubeturkiye.net/yazarlarimiz

Bir cevap yazın