Teknolojiye Meraklıysanız iPhonedo | YouTube Türkiye Bilgi,Haber ve Destek Platformu

Aramak İstediğinizi Yazın

Bilgiler

Teknolojiye Meraklıysanız iPhonedo

Ersin Yıldırım 21 Nisan 2018

iPhonedo kanalı yaklaşık olarak 5 yıldan beri yayında olan bir kanal. Kanal Amerika’da yaşayan bir Türk tarafından yönetilmekte ve kendisi iPhonedo adını kullanıyor. Kanal ilk başlarda İngilizce olarak yayın yapma yolunu seçmiş ve videolarda ise kanalın isminden anlaşıldığı üzere iPhone telefonlar hakkında incelemeler ve çeşitli test videoları çekilmiş. Ancak ilerleyen zamanlarda ise tüm Apple ürünlerine yer veren bir kanal halini almış.

iPhonedo kanalı diğer kanallardan farklı kılan ise kanal sahibinin sunum ve konuşma tarzı. Son derece enerjik bir şekilde anlatılan videolarda, kanal ilk kurulduğunda kanalın sahibi kendisini pek göstermek istemediği için tüm çekimleri kafası kadrajın dışında kalacak şekilde yapmış. Ancak kısa sürede çok fala abone sayısına ulaştıktan sonra insanların da kanal sahibi görmek istemeleri bu tılsıma son vermiş.

iPhone kanalı o kadar çok rağbet gören bir kanal olmuş ki kanalın sahibi bir Türk ve video dili İngilizce olunca kendisinden Türkçe video isteklerinde de bulunulmuş. Bunun üzerine de iPhone Türkiye adıyla ikinci bir kanal açılarak buradan da Türkçe videolarla Türk takipçilere ulaşılmış.

iPhonedo kanalında Apple ürünleri başta olmak üzere pek çok yeni teknoloji ürününe yer veriliyor. Ancak bu ürünler tanıtılırken son derece esprili bir dil ve anlatım tarzı kullanılmakta. Bu da ister istemez seyircinin videoyu izlemekten vazgeçmesine engel oluyor.

Etiketler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*