Teknolojiyi TeknoSeyir ile Takip Edin | YouTube Türkiye Bilgi,Haber ve Destek Platformu

Aramak İstediğinizi Yazın

Bilgiler

Teknolojiyi TeknoSeyir ile Takip Edin

Ersin Yıldırım 08 Nisan 2018

TeknoSeyir adından da anlaşılacağı gibi teknoloji alanında her türlü gelişmeyi konu alan bir Youtube kanalı. Levent Pekcan ve Murat Gamsız liderliğinde hazırlanan videolarla hem gündemi takip ederken hem de eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

2011 yılında ilk olarak video çekmeye başlayan ekip, çektiği videoları kendi serverlarında barındırarak kendi web sayfası üzerinden izleyicilere ulaştırıyorlardı. Ancak zaman içinde izleyici sayısının artmasıyla web sayfası yetersiz kaldı ve yayınlar Youtube üzerine taşındı. Youtube’un da o zamanlar yeni açılan kanallara ait en fazla 10’ar dakikalık videolar çekilmesine izin vermesiyle TeknoSeyir videolarının ilk videoları hep 10 dakikanın altında çekildi.

Geçen 7 yıllık zaman zarfında ekibe dahil olan ve ekipten ayrılan insanlar olmasına rağmen TeknoSeyir ekibi aynı ciddiyetle teknoloji videoları çekmeye devam etti. “Tozlu Raflar” adı altında eski bilgisayar ve konsol tanıtımları üzerine yoğunlaşan ekip “Bas Çek” adı altında da fotoğraf meraklıları için tanıtım videoları çekmeye devam ediyor. Bunların yanında yine “OtoSeyir” adı altında otomobil tanıtımları da yapılmakta. Bunların dışında her hafta düzenli olarak “Haftalık Gündem Değerlendirmesi” ve “Teknoloji ve Bilim Notları” adı altında iki de sürekli bölüm bulunuyor. Ayrıca ekip, yeterli materyal elde ettiklerinde ise “Çekim Hataları” adı altında da videolar yayınlıyorlar. Çekim hataları da gerçekten izlenmeye değer.

Teknoloji hakkında gerçekten dolu dolu bilgiler öğrenmek isteyen herkes TeknoSeyir kanalına abone olarak son teknolojik gelişmeleri yakından takip edebilirler.

Etiketler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*