Burcu Esmersoy Youtube Kanalını Açtı

Televizyonların güzel yüzü Burcu Esmersoy da sonunda kendisine ait bir Youtube kanalı açarak Youtube üzerinden hayranlarıyla buluşacak. Esmersoy’un Youtube kanalı bir konudan ziyade pek çok konu ile ilgili olacak. Bu konular arasında dans, moda, spor ve seyahat gibi pek çok farklı alanda içerikler olacak.

Burcu Esmersoy’un Youtube kanalı uzun bir hazırlık sürecinden sonra açıldı. Bu da beraberinde izleyiciye kanalın ne kadar ciddi ve yayınlarına önem verdiğini göstermekte. Kanalında yayınlayacağı konularla ilgili başlıklar da çok öncesinden hazırlanmış. İlginç ve aynı zamanda eğlenceli konu başlıklarından bazıları “o zaman dans”, “moda mı dediniz?”, “gez burcu gez”, es burcu es” şeklinde.

Neden bir Youtube kanalı açma gereği duyduğu sorularına da “eğlenmek için” cevabını veren Esmersoy bir taraftan eğlenceli dans videoları çekerken diğer taraftan da arkadaşlarıyla birlikte pek çok ünlü ismin de eğlenceli hallerine videoların yer verecek. İyi bir gezgin olduğu da bilinen Burcu Esmersoy’un kanalında sık sık yurt dışında çektiği görüntülere de vlog şeklinde yer vermesi bekleniyor.

Son olarak ATV’de yayınlanan Elin Oğlu isimli programda görünen Esmersoy o zamandan beri ekranlardan uzak kalmıştı. Spor konusunda da oldukça bilgi sahibi olan güzel sunucu, bu konudaki bilgilerini de zaman kendi kanalında paylaşacak. Esmersoy’un Youtube kanalının kısa zamanda büyük bir abone kitlesi oluşturacağı kesin.

Ersin Yıldırım

1989 Malatyada doğdum. Gaziantep Üniversitesinde güzel sanatlar bölümünü bitirdim. Görsel sanatlara ilgi duyuyorum. Dans okulunda işletmeci olarak çalışmaktayım. YouTube videolarını yorumlamaya bayılıyorum. e.yildirim@youtubeturkiye.net https://www.youtubeturkiye.net/yazarlarimiz

Bir cevap yazın