Exatlon YouTubers Projesinin Detayları Belli Oldu

Yakın bir tarihte Dominik’te yapılacağı açıklanan Exatlon YouTubers projesini sunacak olan ismin Orkun Işıtmak olacağı belli oldu. Orkun Işıtmak bu projeyle ilgili önemli açıklamalarda da bulundu. TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım adlı programa konuk olan YouTuber Orkun Işıtmak, Exatlon YouTubers projesinin bilinmeyenlerini anlattı.

Canlı yayında yaptığı açıklamalarda mecrayı henüz söyleyemeyeceğini belirten ancak çok iyi bir proje olacağına emin olduğunu söyleyen Orkun Işıtmak, Dominik’teki çekimlere önümüzdeki ay katılacağını söyledi. Survivor’dan farklı olacak ve toplamda 18 yarışmacının aynı evde kalacağı yarışmadaki takımlarda 9’ar şekilde bölünecek.

Reality Show Tarzında Olacak

Reality Show tarzında bir formata sahip olacağı söylenen Exatlon YouTubers projesine dahil olacak olan isimlerden birinin Oğuzhan Uğur olduğunu da söyleyen Işıtmak, “Oğuzhan Uğur’un tam olarak yarışmacı olduğunu şimdilik söyleyemem ama bu projede bizimle birlikte olacak.” açıklamasını yaptı.

Önümüzdeki ay başlayacak olan Exatlon YouTubers çekimleri için Dominik ziyareti yapacağını söyleyen Işıtmak, YouTube üzerinden elde ettiği takipçi kitlesinin de bu yarışmayı destekleyeceğini ve seveceğini söyledi. Yarışmanın bütün detaylarının büyük bir profesyonellik içerisinde yönetildiğini belirten Orkun Işıtmak, bu tür bir yarışmada sunucu olmaktan mutlu olduğunu da belirtti.

YouTube platformunda vlog içerikleri ile adını duyurmaya başlayan Orkun Işıtmak, ilerleyen dönemlerde Exatlon YouTubers projesiyle ilgili detayların ortaya çıkacağını ve herkesin takipte kalmasını da belirtti.

Ersin Yıldırım

1989 Malatyada doğdum. Gaziantep Üniversitesinde güzel sanatlar bölümünü bitirdim. Görsel sanatlara ilgi duyuyorum. Dans okulunda işletmeci olarak çalışmaktayım. YouTube videolarını yorumlamaya bayılıyorum. e.yildirim@youtubeturkiye.net https://www.youtubeturkiye.net/yazarlarimiz

Bir cevap yazın