FIFA'dan Banlanan YouTuber'ın Hayranları EA Çalışanlarının Twitter Hesabını Hackledi | YouTube Türkiye Bilgi,Haber ve Destek Platformu

Type to search

Küresel YouTube Haberleri

FIFA’dan Banlanan YouTuber’ın Hayranları EA Çalışanlarının Twitter Hesabını Hackledi

Popüler ve başarılı FIFA oyuncuları arasında bulunan ve aynı zamanda YouTuber’da olan Kurt “Kurt0411” Fenech, küfür ve taciz içeren kaba davranışlarından dolayı etkinliklerden ömür boyu yasak almıştı. Bu yasağa tepki olarak bazı EA çalışanlarının Twitter hesaplarının hacklendiği ortaya çıktı.

EA tarafından yapılan açıklamada FIFA üyelerinin kişisel Twitter hesaplarının saldırı altında olduğu söylendi. Oyuncunun disiplinsiz hareketlerinden dolayı sürekli olarak gündeme gelmesinden sonra EA bir açıklama yaparak oyuncuyu yasakladığını belirtmişti. FIFA ekibine kızgın olan Fenech, YouTube kanalında EA logolu atkılara tükürmek gibi hareketler de yapmıştı.

Yasaklardan Daha Fazlası Gelebilir

Ünlü YouTuber kendi kanalında oyunu çok fazla ciddiye aldığını belirten saldırgan videolar paylaşmaya da devam ediyor. Geçtiğimiz hafta izleyicilerine son iki FIFA oyununda çalışanların işlerine son verilmesi gerektiğini söyleyerek harekete geçeceklerini belirtmişti. Fenech, hacklenmiş Twitter hesaplarından yayınladığı videolarda, “Kesin olay şey, bir devrimin yolda olduğudur. Tarafınızı seçmek zorundasınız ve akıllıca bir seçim yapmak durumundasınız. Benden sonra oyunda herhangi bir şey yapmadan öyle duramazsınız. Bizimle ilgilenmek zorundasınız.” şeklinde konuştu.

FIFA ekibi ise Kurt04011 konusunda henüz resmi bir açıklama yapmadı. Ancak çoğu kişi Kurt04011’in FIFA tarafından yaptırıma uğrayabileceğini düşünüyor. Yasaklardan daha fazlası yolda gibi gözüküyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *