Sosyal Medya Fenomeni Reynmen Rol Aldığı Filmi Hayranlarıyla Birlikte İzledi

Sosyal Medya Fenomeni Reynmen Rol Aldığı Filmi Hayranlarıyla Birlikte İzledi

 

Sosyal medya fenomeni Reynmen takma isimli Yusuf Aktaş’ın rol almış olduğu Hayal mi Gerçek mi? filmini sevenleriyle beraber izleme şansı oldu. Tema Park’ı, alışveriş merkezleri ve gösteri merkezi ile birleştiren Vialan’da yapılan gösterime sosyal medya fenomeni Reynmen’in hayranları çok yoğun ilgi gösterisinde bulundu.

Hayal mi Gerçek mi? Enes Batur’un hayatını konu alan film de rol alma şansı bulan Reynmen, oynamış olduğu filmin sosyal medya için bir şaheser olduğunu belirtti. Reynmen yoğun ilgi ve talep gördüklerini ve film sosyal medya fenomenlerinin de iyi işler yapabileceğini göstermiş olduğunu söyledi. Yakın zamanda sinema gibi bir projesinin olmadığını anlatan Reynmen, sinema ve dizi sektörlerini az da olsa tahmin ettiğini, bunlar için fazla zaman harcanması gerektiğini söylüyor. Şu anda bulunduğu yerde rahat olduğunu istediği gibi hareket edebildiğini anlatıyor.

İlginin Sebebi Samimiyet

2,5 yıl önce çekmiş olduğu 15 saniyelik videolar ile internet dünyasına ilk adım atan fenomen, ilk zamanlar eğlenerek yaptığı şey daha sonradan işi oldu. Kitlelerin sayısı her geçen gün artmaya başlayınca şirketler anlaşma yapmak için bekliyor. Daha sonra bunu iş olarak yapmaya, sahiplenmeye çalışıyorsunuz. Hayranlarının çok olması hem çok zor hem de aşırı heyecan verici bir duygudur. Her yaştan, her dilden insan sizi takip ediyor. Bu yüzden yapmış olduğunuz tüm hareketlere özen göstermelisiniz. Bu ortamda belki RTÜK yok ama yine de örnek teşkil etmek zorundasınız. Bizler internet ünlüsü olarak adlandırılıyoruz. Diğer ünlülerden tek farkımız ulaşılabilir kişiler olmamızdır. Kişiler sosyal medya fenomenlerini samimi gördükleri için onlarla beraber büyümemiz bizi sevmelerine en büyük nedendir. Bu yüzden hayranlarımız bize ilgi gösteriyor diye düşünüyor.

 

 

 

Ersin Yıldırım

1989 Malatyada doğdum. Gaziantep Üniversitesinde güzel sanatlar bölümünü bitirdim. Görsel sanatlara ilgi duyuyorum. Dans okulunda işletmeci olarak çalışmaktayım. YouTube videolarını yorumlamaya bayılıyorum. e.yildirim@youtubeturkiye.net https://www.youtubeturkiye.net/yazarlarimiz

Bir cevap yazın