TeknoSeyir Plus Üyeliğe Geçti | YouTube Türkiye Bilgi,Haber ve Destek Platformu

Aramak İstediğinizi Yazın

Küresel YouTube Haberleri

TeknoSeyir Plus Üyeliğe Geçti

Ersin Yıldırım 29 Nisan 2018

Birkaç gün önce Youtube üzerinden yayın yapan çeşitli kanalların yavaş yavaş paralı üyelik sistemine geçtiğini duyurmuştuk. Yabancı ülkelerde çok daha fazla yapılan bu uygulamalar yavaş yavaş yerli kanallarımızda da uygulanmaya başlandı. Bunu ilk uygulayan kanal ise Youtube üzerinden yayın yapan TeknoSeyir kanalı oldu.

TeknoSeyir kanalı 2011 yılında Levent Pekcan ve Murat Gamsız liderliğinde kurulan bir teknoloji kanalı. Ancak sadece teknoloji ile ilgili videolar değil bunun yanında bilimle de ilgili çeşitli videolar çekilmekte. Hemen hemen her gün bir iki adet video eklenen kanal geçen haftadan itibaren plus üyelik adı altında bir üyelik sistemine geçiş yaptı. Plus üyelik sistemi ile birlikte artık isteyenler TeknoSeyir kanalına paralı üye olabilecekler.

Peki, TeknoSeyir Plus üyeliğin avantajları neler? Aslında bu üyelik sistemi bir bakıma bağış toplama mantığıyla çalışıyor. Yani isteyen kişiler bağış yapıp kanala üye olabiliyorlar. Bunun için alınan ücret ise 15 TL. TeknoSeyir Plus’a üye olan kişinin tek kazancı yayınlanan videoları üye olmayan kişilerden bir gün önce seyredecek olmaları. Bu elbette üye olmak istemeyen kullanıcılar için çok da önemli bir değişiklik değil. Çünkü üye olmayanlar sadece bir gün gecikmeli olarak videoları izleyebilecekler. TeknoSeyir kanalının çok sıkı takipçisi değilseniz bu durumun sizin için önemli bir sorun olmayacağı ortada. Ancak kanalın bağımlısı olan 1200kişi ilk bir haftada plus üyeliğe geçiş yaptı.

Etiketler

You Might also Like

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*