YouTube Dizisi Aynen Aynen Nerede Yayınlanacak? | YouTube Türkiye Bilgi,Haber ve Destek Platformu

Type to search

Küresel YouTube Haberleri YouTube Türkiye Haberleri

YouTube Dizisi Aynen Aynen Nerede Yayınlanacak?

Yeni nesil diziler artık internet üzerinden yayınlanmaya başlandı. YouTube platformu da dizi yayınlarının sık sık yapıldığı platformlar arasında yer alıyor. Türk dizilerinin de yayınlandığı YouTube’da yayınlanan Aynen Aynen dizisinin kısa bir süre önce farklı bir platformda yayınlanacağı da duyurulmuştu.

Yayınlandığı ilk günden beri en sevilen diziler arasındaki yerini alan Aynen Aynen dizisinin başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahinkaya yer alıyor. Mizah ağırlıklı bir dizi olan Aynen Aynen ile ilgili bugün yeni bir haber geldi. Dizinin izleyicilerine BluTV’den müjdeli haber sunuldu.

Her bir bölümü ortalama olarak 1 milyon kadar izlenen Aynen Aynen dizisinin yeni adresinin BluTV olacağı resmi olarak duyuruldu. Yapımcılığı Games Medya tarafından üstlenen ve yönetmen koltuğunda “Benim Varoş Hikayem” belgeseli ile ünlenen Yunus Ozan Korkut’un oturduğu Aynen Aynen dizisi BluTV ekranlarında izleyenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Dönemin sevilen oyuncularından olan Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahinkaya’nın yer aldığı dizide kadın ve erkek ilişkileri mizahi bir dil ile ele alınıyor. Aynı zamanda gerçekçi bir dilin de kullanıldığı dizide Emir ve Nil’in eğlenceli maceraları ekranlara getiriliyor.

Dizide yer alan Emir ve Nil karakterleri ilişkideki karşı tarafa göstermek istedikleri hallerini ve aynı zamanda aslında gerçek düşüncelerini ve hallerini aynı anda izleyicilere yansıtıyorlar. Bugüne kadar 11 milyon görüntülenme elde eden yeni nesil internet dizisi Aynen Aynen yeni bölümleriyle artık BluTV’de yayınlanacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *