YouTube Video Parçalama Özelliği İle Geliyor | YouTube Türkiye Bilgi,Haber ve Destek Platformu

Aramak İstediğinizi Yazın

Küresel YouTube Haberleri

YouTube Video Parçalama Özelliği İle Geliyor

Oğuzhan Turan 29 Mayıs 2020

Bulunduğumuz dönemin en büyük video içerik platformu olan YouTube, video parçalama özelliğini aktif etmeye hazırlanıyor. Çağımızın en büyük video platformu olan YouTube, video parçalama özelliği için çalışmalar yapıyor. Bugüne dek yapmış olduğu güncellemelerle kullanıcılarına daha eğlenceli bir ortam sunan YouTube, yeni bir özellik ile daha geliyor.

YouTube Videosu İzlediğiniz Zaman Sıkılmayacaksınız, Video Parçalama Özelliği Yakında Geliyor
Kimi zamanlarda YouTube videolarını izlediğimizde çok sıkıldığımız dönemler olmuştur. Bu durum videoların gerektiği süreden fazla uzun sürdüğünde ve sıkıcı olduğunda büyük ihtimalle sonunu getiremeyiz. YouTube bu türdeki videolar için önemli bir özelliği aktif ediyor. Bazı youtuberlar bu özelliği daha önceden kullandıklarında platformun genel özelliklerinin bir parçası olacak.

YouTube videoları parçalara bölünecek
Google desteği ile gelişmeye devam YouTube, şu anda dünyanın en iyisi konumunda yer alıyor. Bu başarısını hiç kaybetmeden devam yoluna devam etmek isteyen kuruluş, genel olarak güncellemeleri kullanıcıların istedikleri şekilde yapıyor. Bugüne dek sayısız YouTube kullanıcısı yöneticilere mesaj atmıştı. Bunun yanı sıra bazı fenomenlerin de YouTube ile bu konu hakkında temas kurmasıyşa platform daha fazla dayanamadı. Yoğun bir istek olduğunu gören geliştiriciler, videoların parçalara ayrılması adına gerekli olan bütün çalışmaları tamamlamak için çalıştı. Aktif etmek isteyen her youtuber bu özelliği kullanabilir. Fakat bu yalnızca videoyu yayınlayan kişinin insiyatifine bağlı bir durumdur. Şu anda test aşamalarında olan bu yeni özellik, ilerleyen günlerde kesin olarak aktif edilecek. Yani bu özellik kullanmak isteyemeyen youtuberların insiyatifinde kalmayacak.

Etiketler

You Might also Like

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*