Youtube'da Yeni Prezervatif Akımı | YouTube Türkiye Bilgi,Haber ve Destek Platformu

Type to search

Küresel YouTube Haberleri

Youtube’da Yeni Prezervatif Akımı

Gün geçmiyor ki Youtube üzerinde sıra dışı yeni bir olayla karşılaşmayalım. Youtube’un yeni gündemi oldukça ilginç. Son birkaç gündür Youtube üzerine insanlar yeni bir akım yarattılar ve bu akıma konu olan videolar da peşi sıra yayınlanmaya başladı. Youtube üzerindeki yeni akımın konusu da uygulanışı da oldukça ilginç.

Ünlü olmak ya da Youtube’dan biraz daha fazla gelir elde etmek için insanlar adeta hayatları pahasına videolar çekiyorlar. Son dönemde bu videoların oldukça ilgi toplamasıyla birlikte çekilen benzer videolar prezervatif akımının başlamasına sebep oldu. Bu akımda yapılan şey oldukça basit. Burundan sokulan bir prezervatif ağızdan çıkartılıyor. Bunun neden yapıldığının tek mantıklı açıklaması ise daha fazla aboneye sahip olma ve daha çok izlenme isteği olabilir.

Oysaki bu durumun ciddi anlamda riski mevcut. Geçmiş yıllarda Hindistan’da oyun oynarken yanlışlıkla prezervatifi ağız ile burnu arasında takılı kalan bir kişi 6 ay boyunca hastanede tutuldu ve bu 6 ayın sonunda akciğerlerinden bir tanesini kaybetmek zorunda kaldı.

Youtube prezervatif akımı ile ilgili videoların çoğalmasıyla birlikte bu durumun ne kadar tehlikeli olduğunu da insanlara anlatmaya çalışan karşıt videolar da çekilmeye başlandı. Daha aklı başında ve yaşça da olgun olan insanların çekip Youtube üzerinde paylaştıkları bu videolarda insanlara bunu neden yaptıkları ve neden yapmamaları gerektiği anlatılıyor. Ancak bu akım başladı bir kere ne zaman biter kimse bilemez.

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *