YouTuber’ların Sevgilileri

YouTuber’ların Sevgilileri

 

Sosyal paylaşım sitesi YouTube, artık geniş kitlelere ulaşan bir sitedir. Hayatımızı kolaylaştırma anlamında birçok olanakları bulunuyor. YouTube’da her türlü çekilmiş videolar yer alır ve her konuda istediğiniz videoyu çekip YouTube adresine yükleyebilirsiniz. Mesela canınız sıkılıyor hemen eğlence kategorisinde videolar açıp neşenizi yerine getirebilirsiniz. Ancak bu videoların bir yapım aşaması da var ve bu videoları hazırlamak için zamanını büyük çoğunu harcayan insanlar var. Örneğin YouTuberlar, insanların eğlenip keyif alabilmeleri için zamanlarını bu yönde harcıyorlar. Peki bu insanlar sosyal hayatlarında neler yaşıyor? Doğal olarak onların da sosyal hayatları bulunuyor ve ilişki kurdukları arkadaşları var. İşte popüler olan YouTuber’ların sevgilileri;

 

  1. Enes Batur (Başak Karahan)

Enes Batur’un videoların sık gördüğümüz ve partneri gibi YouTuber olan Başak Karahan ile sevgililer. Ayrıca Başak Karahan’ında izlenme ve abone sayısı sevgilisinin ki kadar olmasa da birbirine yakın rakamlardır.

 

  1. Orkun Işıtmak (Oya Sözduyar)

İzlenme ve abone sayısı az olmayan bir diğer YouTuber Orkun Işıtmak, Oya Sözduyar ile sevgililerdir. Orkun Işıtmak ile birçok videoları yer alır.

 

  1. Berk Güler (Sude Çınar)

YouTube da Berk Güler sevgilisi Sude Çınar ile ortak kanallarında Sude Çınar ile eğlenceli ve keyifli videolar çekiyorlar.

 

  1. Furkan Yaman (Bilge Su Işık)

Çok çeşitli oyun videoları ile YouTube da kendisiniz izleyenlerine sevdirmeyi başaran Furkan Yaman’ın sevgilisin adı Bilge Su Işık’tır.

 

  1. Turgut Ekim

Turgut Ekim, Enes Batur’un kuzenidir. Ancak YouTuber’ın sevgilisi hakkında kesin bir haber yoktur ama bazı kişiler var olduğunu iddia etmekte.

 

Ersin Yıldırım

1989 Malatyada doğdum. Gaziantep Üniversitesinde güzel sanatlar bölümünü bitirdim. Görsel sanatlara ilgi duyuyorum. Dans okulunda işletmeci olarak çalışmaktayım. YouTube videolarını yorumlamaya bayılıyorum. e.yildirim@youtubeturkiye.net https://www.youtubeturkiye.net/yazarlarimiz

Bir cevap yazın