Haber

Orkun Işıtmak İfşa Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Herkese öncellikle merhaba çok değişik ve bir o kadar da iğrenç bir durumla karşı karşıya kaldık diyebiliriz, ”Orkun Işıtmak” adlı kişinin gezi olayları sırasında hükümete, polise çok ağır küfürler ve ithamlarda bulunduğu videolar ortaya çıktı.Öyle ki sosyal medya da çok büyük yankı uyandıran ola’‘Twitter da tt dahi oldu” ayrıca Orkun’un birçok hesabına saldırı var ve ciddi abone kayıbı gözlemleniyor +20000 abone kaybetti bile.

Orkun Işıtmak denen şahısın bu tarz ithamlarda bulunarak bu vatanın polisine ettiği küfürler ve tehditkar tavırlar kabul edilemez ama linç girişiminde bulunmakta bir o kadar saçma arkadaşlar bu tarz insanları linç ederek biryerlere varamayız eminim bu görüntülerden sonra savcılık işlem başlatacaktır.Umarım bundan sonra herkes kullandığı kelimelere dikkat eder.

 

GÜNCELLEME ORKUN’DAN AÇIKLAMA

Arkadaşlar,

Son yayınlanan videoları gördüm, haberim var. Bundan 2-3 hafta önce de yine bana benzediği iddia edilen birinin polislere küfür ettiği bir video yayınlanmıştı. Yine benzer bir şey yaşıyoruz.

Her zaman size karşı samimi ve dürüst oldum, bu sefer de farklı olmayacak.

Son videolardan bir tanesi gerçekten de bana ait. 15-16 yaşımda, gençlik heyecanımla etrafımdaki atmosferin de gazına gelip söylediğim saçma sapan bir ifadeyi içeriyor. Ama onun dışında da polisimize hakaret etmek, tehditler savurmak zaten haddim değil.

Aramızda ufakken yaptığı saçmalıklara bakıp utanmamış birisi varsa parmak kaldırsın. Ben 4 yıl önceki o davranışımdan dolayı pişmanım. Bana hiç yakışmadı, biliyorum, ama yıllar geçtikçe, yaşım ilerledikçe ve sağlıklı karar verebilir hale geldikçe böyle bir şey yaptığımı dahi unutmuşum.

Daha 15 yaşındayken yaptığım bir şeyin birtakım başka görüntülerle birleştirilmesinden doğmuş böyle bir polemikle gündeminizi işgal ettiğim için kötü sözlerimle incittiğim herkesten çok özür diliyorum. Ben bir siyasi figür değilim, tek amacım beni seven insanları eğlendirmek.

Bugüne kadar videolarımda saygı çerçevesi dışına çıkmamak ve iyi örnek olmak uğruna neler yaptığımı herkes bilir. Ben çizgimi bozmadan devam ediyor olacağım ve size layık olmak için elimden geleni yapmaya devam edeceğim.

Sevgiler

Açıklama Link

 

Ayrıca ifşa videolarının ”Orkun Işıtmak” tarafından telif atılarak kaldırılmaya çalıştığı iddia ediliyor.Konu ile ilgili birkaç video;

Yazar hakkında

Lim10Ata

18 Yorumlar

Yorum Yap

Nazar Duası