En Şeker YouTube Çocuk Kanalı

Ülkemizin yerli sermaye ile üretilen ilk meyve suyu ve tanınan içecek markaları arasında yer alan Dimes, hem lezzetiyle hem de eğlenceli bir Youtube kanalıyla çocukların farklı bir dünyaya geçişine katkıda bulunuyor. Yaşamın içinde küçük görünen seçimlerin hayatta büyük güzelliklerin olduğu gücünü dile getiren “Hayata Başka Bak!” sloganıyla farklılaşan Dimes, Dimes Club Youtube kanalıyla çocuklara güzel bir hayatın başka boyutuna giden yolu açıyor.

İletişim esnasında çocukların tarafından konuşmanın önemini vurgulayan Dimes 76 bin aboneye sahip olan Youtube kanalında çocuklara ve gençlere hitap eden içerikler üretiyor. Geride kalan günlerde onlara en fazla sevdikleri ‘milkshake’ türünü soran ve onlardan gelen cevaplar ışığında onların en seveceği milkshake’i üreten Dimes, çocukların hayal dünyasına konuk olarak bu hareketli dünyayı hayata dahil etmelerini destekliyor.

Dimes Club Youtube kanalı içinde 15 Nisan günü yayınlanan ve bir hafta içinde yaklaşık olarak 125 bin defa izlenen “Melih’in Bir Gününü Yönettik!” adlı video çocuklarla beraber yürütülen interaktif bir içerik projesidir. Çocuklar Dimes Club Instagram hesabı üzerinden yayınlanan videodan seçimler yapıp dahil oldukları proje için kahvaltıda ne yesin, boş zamanlarını nasıl değerlendirsin gibi konular hakkında eğlenceli kararlar ile Melih’in bir gününü yönetme fırsatı buldu .

Çocuklar yayınlanan bu videoyu Dimes Club Youtube kanalı üzerinden izleyerek düzenlenen yarışmaya da katılma hakkına sahiptirler. Çocukların yarışma içinde ödül olarak verilen dev boya setini kazanması için yapması gereken tek şey, boya setini kazandıklarında çizeceklerini emojilerle bunu anlatmaktır.

Ersin Yıldırım

1989 Malatyada doğdum. Gaziantep Üniversitesinde güzel sanatlar bölümünü bitirdim. Görsel sanatlara ilgi duyuyorum. Dans okulunda işletmeci olarak çalışmaktayım. YouTube videolarını yorumlamaya bayılıyorum. e.yildirim@youtubeturkiye.net https://www.youtubeturkiye.net/yazarlarimiz

Bir cevap yazın