7/24 Açık Youtube Meyhanesi

Artık insanlar Youtube üzerinden yayınladıkları videolarda yaratıcılık konusunda sınır tanımıyorlar. Üstelik bu videolar bir de canlı yayın şeklinde olursa insanların çok fazla ilgisini çekiyor. Bu kanallardan bir tanesi de çok basit bir isme sahip. 7/24 Açık Youtube Meyhanesi.

Kanalın konsepti çok basit. Hatta kanalda konuşmadan başka hiçbir şey yok. Kanalın sahibi kişinin tek yaptığı elinde birasıyla canlı yayını başlatmak ve insanların yazdıkları mesajlar yoluyla onlarla iletişim kurarak bir içki masasında dönen muhabbeti Youtube üzerine taşımak. Bu durum başlı başına insanların ilgisini çeken bir durum olduğu için yayını Youtube üzerinden binlerce kişi seyretmekte.

Elbette 7/24 Açık Youtube Meyhanesi gerçek bir içki masası muhabbeti içerdiği için belli bir yaşın altındaki kişilerin izlememesi gereken bir kanal. Sadece muhabbet değil elbette. Sohbeti gerçekleştiren kanal sahibinin sık sık içkisini yudumlaması da kötü örnek oluşturabilecek bir başka nokta.

Her ne olursa olsun fikir olarak oldukça başarılı olduğunu kabul etmek gerekir. Buna benzer bir durum henüz Youtube üzerinden canlı yayın yapılmasına olanak sağlanmamışken çeşitli web sayfaları tarafından denenmişti. Ancak canlı yayın olmadığı için daha çok sohbeti yapan kişinin karşısındakilere çeşitli fikirler vermesi şeklinde geçiyordu. Buna bir de internet hızlarının video izlemek için çok da iyi olmadığını eklediğimizde bu durumun o zaman için çok fala cazip olmadığını söylemek gerekiyor.

7/24 Açık Youtube Meyhanesi kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Ersin Yıldırım

1989 Malatyada doğdum. Gaziantep Üniversitesinde güzel sanatlar bölümünü bitirdim. Görsel sanatlara ilgi duyuyorum. Dans okulunda işletmeci olarak çalışmaktayım. YouTube videolarını yorumlamaya bayılıyorum. e.yildirim@youtubeturkiye.net https://www.youtubeturkiye.net/yazarlarimiz

Bir cevap yazın