Acun Ilıcalı Exathlon Challenge’da Yarışacak YouTuber’ları Açıkladı

Türkiye’nin en fazla izlenen TV programlarını yapan Acun Ilıcalı YouTube’da yayınlanacak yeni projesi Exathlon Challenge isimli programda yer alacak YouTuber’ları açıkladı. Yarışmaya dair ilk detaylar da açıklama ile birlikte ortaya çıktı.

Televizyon dünyasının en ünlü isimleri arasında yer alan Acun Ilıcalı, yeni projesiyle birlikte yeniden gündeme geldi. Bu defa Youtube dünyasında  yer alacak olan Acun Ilıcalı, Exathlon Challenge ismiyle yayınlanacak programı hakkında ilk açıklamaları yaptı.

Yayın Tarihi Belirsiz

Survivor programının çekildiği yer olan Dominik’te çekilecek Exathlon Türkiye ile ilgili ilk bilgiler Acun Ilıcalı’nın Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlar ile belli oldu. Exathlon Challenge sadece YouTube üzerinden yayınlanacak bir program olacak.

Ekipte ise Oğuzhan Uğur, Orkun Işıtmak ve Hayrettin gibi isimler yer alacak. YouTube’un en ünlü isimlerine ev sahipliği yapacak olan Exathlon Türkiye programında yarışmacı olarak yer alacak isimler arasında Buse Plan, Barış Erdoğan, Doğan Kabak, Dilan Ay, Burce Yağmur Karabal ve Elanur gibi isimler bulunacak.

Yarışmanın diğer detaylarıyla ilgili gelişmeler ise tam olarak bilinmiyor. Acun Ilıcalı’nın ilerleyen günlerde yarışmayla ilgili yeni açıklamalar yapacağı da söyleniyor. Exathlon Türkiye ile ses getireceği söylenen Acun Ilıcalı’nın programa ait yayın tarihiyle ilgili yaptığı bir açıklama ise henüz yok.

Ersin Yıldırım

1989 Malatyada doğdum. Gaziantep Üniversitesinde güzel sanatlar bölümünü bitirdim. Görsel sanatlara ilgi duyuyorum. Dans okulunda işletmeci olarak çalışmaktayım. YouTube videolarını yorumlamaya bayılıyorum. e.yildirim@youtubeturkiye.net https://www.youtubeturkiye.net/yazarlarimiz

Bir cevap yazın