Acun Ilıcalı Exatlon’u YouTuber’larla Yapacağını Duyurdu

TV8 ekranında yayınlanan Gel Konuşalım adlı programda yeni açıklamalar yapan Acun Ilıcalı, sürpriz bir projeye imza atacaklarını açıkladı. Acun Ilıcalı, Survivor yarışmasının ardından Exatlon yarışmasının da Dominik’te yapılacağı ve yarışmacıların YouTuber’lardan oluşacağını belirtti.

Cenginz Semercioğlu, Seray Sever ve Eylem İpek Şafak’ın sunuculuk yaptığı Gel Konuşalım programına konuk olan Acun Ilıcalı, canlı yayında yaptığı mevcut işlerinden ve projelerinden de bahsetti. Türkiye’de Exatlon yarışmasının yapılacağı söyleyen Acun Ilıcalı gündeme tekrar düştü.

Ses Getirecek Bir Proje

Ünlü YouTuber Orkun Işıtmak’ın Exatlon yarışmasını sunacağını da söyleyen Acun Ilıcalı, “Exatlon’u Türkiye’de yapacağız ve efsane YouTuber’lar yarışmacı olacak. O Ses Türkiye, Survivor ve MasterChec ile TV8’in yayın akışı dolu olduğundan dolayı bu kanalda yarışmayı yayınlayamayacağız. Yarışmacılar arasında çok iyi isimler var. Son derece enerjik ve olağanüstü ses getirecek bir projeye doğru ilerliyoruz.” açıklamalarını yaptı.

Farklı Ülkelerde de Yayınlanıyor

Şimdilik hangi kanalda veya platformda yayınlanacağı belli olmayan yarışmanın dijital medya üzerinden yayınlanacağı söyleniyor. Acun Medya’nın prodüksiyonunu yapacağı Exatlon yarışması ABD, Meksika, Brezilya, Kolombiya ve Romanya gibi farklı ülkelerde de yayınlanıyor.

Yüksek fiziki performans gerektiren ve konsantrasyonun ön planda olacağı Exatlon, ünlüler ve gönüllüler olarak ikiye ayrılan tarafların yarışmasını konu alıyor. Yarışmacılar hem kendi grup galibiyetleri hem de bireysel galibiyetleri için farklı parkurlarda yarışacaklar.

Işıl Tuğçe

1992 yılında Kayseri'de doğdum. Cerrahpaşa tıp fakültesi mezunuyum, araştırma görevlisi olarak Erciyes Üniversitesinde çalışmaktayım. Youtube ile ilgileniyorum. Youtube videolarını analiz etmekten hoşlanıyorum. isiltugce@youtubeturkiye.net https://www.youtubeturkiye.net/yazarlarimiz

Bir cevap yazın