Akıncı Belgeseli Bu Pazar Youtube’da

Taarruz amaçlı Türkiye’nin ilk insansız hava aracı olma özelliğine sahip olan Akıncı’nın fikirden üretime geçen tüm süreci belgesel haline dönüştürüldü. Deneme uçuşunu Aralık 2019 tarihinde yapan Akıncı’nın bu belgeselde ağırlıklı olarak proje aşamasındaki son altı ayını incelemeye alıyor. Bayramın ilk günü NTV adlı kanalda ve YouTube’da yayınlanacak olan Akıncı Belgeseli şimdiden çok ilgi görmeye başladı.

Hangi Kanal?

Belgeselin şimdiden ilgi görmesine başlamasıyla beraber hangi kanalda yayınlanacağı da merak konusu oldu. Akıncı Belgeseli Ramazan Bayramı’nın ilk günü saat 20.23’te Baykar’ın resmi olan YouTube hesabı ’’Baykar Tecnolohies’’ adlı resmi youtube hesabından yayınlanacak.

Trend Olabilir

YouTube her kategoride ve bölge, ülke bazlı trend listeleri oluşturmaktadır. Sosyal medyadaki paylaşımlar Akıncı Belgeselinin ilgi göreceği ve Türkiye Trend listesinde ilk üçe gireceği anlaşılıyor. İzleme oranlarının ilk hafta da bir milyonu geçmesi beklenen Akıncı Belgeseli için heyecan gün geçtikçe artıyor.

Alarm Kurabilirsiniz

Sizde Akıncı Belgeselini çıktığı an izlemek istiyorsanız ve unutmak istemiyorsanız Baykar’a ait resmi YouTube hesabı olan ’’Baykar Tecnologies’’ adlı resmi hesaba girip bildirimleri açabilirsiniz ve içerik için yüklendiğinde bildir özelliğini aktif edebilirsiniz. Bu özellik sayesinde video yayınlandığı an telefonunuza bildirim gelecektir.

YouTube Türkiye

Çok izleneceği düşünülen videonun izlenme oranlarının çoğunluğu Türkiye tabanlı olacağı beklenmektedir. YouTube Türkiye’de genelde yoğun izlenme oranları bulunmadığından dolayı herhangi bir alt yapı sorunu çıkar mı sorusu da merak konusu oldu.

Işıl Tuğçe

1992 yılında Kayseri'de doğdum. Cerrahpaşa tıp fakültesi mezunuyum, araştırma görevlisi olarak Erciyes Üniversitesinde çalışmaktayım. Youtube ile ilgileniyorum. Youtube videolarını analiz etmekten hoşlanıyorum. isiltugce@youtubeturkiye.net https://www.youtubeturkiye.net/yazarlarimiz

Bir cevap yazın