Araba Bozmaya Ne Dersiniz?

Erkekler için arabaları hayatlarının önemli bir parçası. Bir erkek için arabasının bir yerinde en ufak bir çizik oluşması gününün mahvolması için yeterli bir durum. Bu yüzden de insanlar özellikle Youtube üzerinde araçlarında meydana gelen sorunların çözümlerini bulabilmek için çeşitli videolar izliyorlar. Oto Destekçim kanalı da arabalar hakkında yararlı bilgiler veren bir kanal.

Oto Destekçim kanalı yararlı bilgiler vermesinin dışında zaman zaman enteresan işlerin de yapıldığı bir kanal. Her zaman arabaların sorunlarını tamir etmek yerine bazen de abonelerin istekleri doğrultusunda araç üzerinde olmadık şeyler deneniyor. Kanalın sahibi ve videoları çeken kişi ise Eray Ener. Çektiği videolar gerçekten oldukça samimi. Hatta videoları çekerken karşılaştığı teknik problemleri dahi çok fazla önemsemiyor. Eray Ener İzmir’de yaşıyor ve aksanı ile Bulgaristan göçmeni olduğu oldukça belli olmakta.

Gelelim Eray Ener’in yaptıklarına. Abonelerinden gelen garip istekleri arabayı patlatma pahasına aracı üzerinde deniyor. Bu konudaki en çok ilgi toplayan videoları ise aracın yağ deposuna kezzap ve benzin deposuna mazot döktüğü videoları. Elbette ki bu işlemlerin sonucunda ortaya oldukça büyük masraflar çıkıyor. Ancak Eray Ener eskiden gelen tamirci çıraklığı bilgisiyle zarar gören motorunu kendisi indirip tamir edebiliyor. Eğer Oto Destekçim kanalını takip ederseniz bunun gibi çok daha enteresan videolara ulaşmanız mümkün olacaktır. Araç sahiplerinin sık karşılaştıkları sorunlarla ilgili kaynak olabilecek güzel bir kanal.

Ersin Yıldırım

1989 Malatyada doğdum. Gaziantep Üniversitesinde güzel sanatlar bölümünü bitirdim. Görsel sanatlara ilgi duyuyorum. Dans okulunda işletmeci olarak çalışmaktayım. YouTube videolarını yorumlamaya bayılıyorum. e.yildirim@youtubeturkiye.net https://www.youtubeturkiye.net/yazarlarimiz

Bir cevap yazın