Cüneyt Özdemir Youtube Kanalı

Cüneyt Özdemir deyince pek çok kişinin aklına Mehmet Ali Birand gelir. Bunun sebebi ise Özdemir’in bir gazeteci olarak Mehmet Ali Birand’ın yetiştirdiği ve 32. gün programında göre yapmaya başlamasıdır. Cüneyt Özdemir’de çoğu gazeteci gibi Youtube üzerinde kendi kanalını açıp son gelişmeler ve haberler hakkında yorumlar yapıyor. Elbette haberi ilk olarak vermiyor ama yorumlarıyla izleyicilere kendi fikirlerini anlatıyor.

Cüneyt Özdemir Youtube kanalında yayınladığı videoların tamamını canlı yayın yaparak yayınlıyor. Ancak bir sorun var. Şu anda Amerika’da görevli olduğu için canlı yayınlar genellikle Türkiye saati ile akşam ve gece yarısından sonra olmakta. Özellikle uykusu kaçmış olanlar için takip edilmesi gereken kanalların başında geliyor.

Cüneyt Özdemir’i hep televizyonda izlediğimiz için onun ciddi sunum tarzını biliyoruz. Ancak Youtube’un özgür dünyasında artık o da yeterince özgür ve rahat konuşabiliyor. Elbette zaman zaman kendine uyguladığı sansürler de yok değil. Zaten bu sansürleri de dile getiriyor. Bazen de sesli düşünerek edeceği küfürden vazgeçiyor. Cüneyt Özdemir Youtube kanalının en çok izlendiği dönem ise Amerika’da yargılanan Rıza Zarrab’ın duruşmalarını izlemesi ve buradan canlı yayınlar yaptığı zamanlarda oldu. Ancak o tarihten beri abone sayısında her geçen gün ciddi bir artış gözlemlenmekte.

Eğer sizde Cüneyt Özdemir’in Youtube kanalını takip etmek ve yer yer eğlenceli sohbete tanıklık etmek isterseniz buraya tıklayarak kanalın Youtube sayfasına gidebilirsiniz.

Ersin Yıldırım

1989 Malatyada doğdum. Gaziantep Üniversitesinde güzel sanatlar bölümünü bitirdim. Görsel sanatlara ilgi duyuyorum. Dans okulunda işletmeci olarak çalışmaktayım. YouTube videolarını yorumlamaya bayılıyorum. e.yildirim@youtubeturkiye.net https://www.youtubeturkiye.net/yazarlarimiz

Bir cevap yazın