Danla Biliç Alkol Problemi Yaşadığını İtiraf Etti | YouTube Türkiye Bilgi,Haber ve Destek Platformu

Type to search

YouTube Türkiye Haberleri

Danla Biliç Alkol Problemi Yaşadığını İtiraf Etti

Instagram platformunda 3.9 milyon takipçisi olan Danla Bilic, YouTube üzerinden çektiği ilgi çekici videolar ile kısa sürede trend olmayı başarmıştı. Geçtiğimiz günlerde midesine taktırdığı kelepçeyle gündeme gelen ünlü YouTuber, sosyal medya gündemine sürekli farklı haberler ile gelmektedir. Sosyal medyada en fazla paylaşılan haberlerin konuları arasında yer alan Danla Bilic, “Bana teması olmayan bir kişiyi dövmek için tahrik ettim.” açıklamasıyla gündeme gelmişti.

“İçince Saldırganlaşıyorum”

Ürettiği içerikler, ilgi çekici videolar ve yaptırdığı estetikler ile adından sık sık söz ettirmeyi başaran Danla Bilic, yayınladığı soru cevap videosunda kimsenin bilmediği kötü bir huyundan da bahsetti. Takipçilerinden gelen soruları seçerek cevaplayan Danla Bilic, “Kendini en rezil hissettiğin an nedir?” sorusu üzerine, “Dün gece. Bu aralar alkol problemi yaşıyorum ve bağımlılığa doğru giden bir yoldayım. Ailem endişelenmesin çözemeyeceğim bir problem yok ama içince saldırganlaşmaya başlıyorum.” açıklamasını yaptı.

Danla Bilic’in hayranları ise bu soru cevap videosundan kendisi için endişelendiklerini belirtti. Yardım alıp almak istemediğini soran hayranları alkol probleminin ve alkol alınca saldırganlaşmanın ciddi bir problem olabileceği konusunda uyarılarda bulundular. Aynı zamanda alkol probleminin ünlü YouTuber’ın kariyerini de bitirebileceği endişeleri gündeme geldi. İlerleyen zamanlarda Danla Bilic’in alkol problemiyle ilgili ne yapacağı büyük bir merak konusu oldu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *