Enes Batur'un Yaptığı Tuhaf Şaka YouTube Dünyasını Karıştırdı | YouTube Türkiye Bilgi,Haber ve Destek Platformu

Aramak İstediğinizi Yazın

YouTube Türkiye Haberleri

Enes Batur’un Yaptığı Tuhaf Şaka YouTube Dünyasını Karıştırdı

Işıl Tuğçe 28 Ekim 2019

Enes Batur, YouTube denildiği zaman akla ilk gelen isimler arasında yer alıyor. Film çeken YouTuber’lar arasına da dahil olan ve milyonlarca kişiye hitap etmeyi başaran Enes Batur sık sık eleştirilen işlere de imza atıyor. Son olarak yaptığı sahte evlilikle gündeme gelen Enes Batur, en popüler YouTuber’lar listelerinde zirvede kalmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda yeni aldığı ve değeri tam 1.5 milyon TL olan arabasıyla gündeme gelen YouTuber’ın arabasına duyduğu aşk YouTube dünyasının karışmasına sebep oldu. BMW i8 model arabasıyla sürekli çeken Enes Batur, bu kez tepkilerin hedefi oldu.

Enes Batur Videoyu Kanalına da Ekledi

“İşte Benim Stilim” programıyla tanınan ve şu sıralar YouTube’da aktif olan Çağla Çetinöz, paylaştığı son videoda isim vermeden ödül töreni çıkışında başına gelen ilginç olaydan bahsetti. Çetinöz, ödül töreni çıkışında önceden tanıdığı bir YouTuber’ın bir kız arkadaşıyla sohbet ederken, tanımadığı ünlü bir YouTuber’ın kamerasıyla kendisini çekerken “çok güzel, harika” gibi şeyler söyledikten sonra telefonun kamerasını yeni aldığı arabasına çevirdiğini anlattı.

O esnada Çetinöz’ün erkek arkadaşı ünlü rapçi Kamufle’nin arkadan geldiğini ve olayı görseydi bu olayın büyüyeceğini söyleyen YouTuber, ergen eğlencesi olarak bu olayı değerlendirdiğini ve bu olayla ilgili cevap vermeyeceğini belirtti. Videoyu izleyenler ise kısa süre içerisinde bu kişilerin Enes Batur ve Buse Plan olduğunu anladılar. Enes Batur ise olayı pek umursamadığını göstermek istercesine yaşanan bu anı son yüklediği videonun giriş kısmına ekledi.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*