Exatlon YouTuber Yarışmacıları Açıklanıyor | YouTube Türkiye Bilgi,Haber ve Destek Platformu

Type to search

YouTube Türkiye Haberleri

Exatlon YouTuber Yarışmacıları Açıklanıyor

Acun Ilıcalı bugün katıldığı “Söylemezsem Olmaz” programında özel açıklamalar yaptı. Acun Ilıcalı’nın canlı yayındaki açıklamaları Exatlon programının yarışmacılarıyla da alakalıydı. Yapımcılığı sevdiğini söyleyen Acun Ilıcalı, muhabirlikle başladığı kariyerinde yapımcı ve sunuculuğun da yer almasından memnun olduğunu belirtti. Botoks yaptırdığı iddialarıyla ilgili de açıklama yapan Acun Ilıcalı, gece yarısı yemek yemediğini ve haftada 3 gün futbol 3 gün de ayak tenisi oynadığını söyledi

Enes Batur Ekipte Yer Almayacak

Acun Ilıcalı, Survivor’da bu sezon yarışacak 2 kişinin adını da açıkladı. Ilıcalı, Survivor’ın ilk şampiyonunun Arka Sokaklar dizisinde yıllarca rol alan oyuncu Uğur Pektaş olduğunu duyurdu. Bu ismin yarışmada yer alacak olmasının kesin olmadığını söyleyen Ilıcalı, Uğur Pektaş’ın %90 ihtimalle yarışmacı olabileceğini vurguladı.

Exatlon YouTubers için bu hafta Dominik’e seyahat edeceğini söyleyen Acun Ilıcalı, 16 YouTuber’ın yarışmada olacağını söyledi. Oğuzhan Uğur ise bu isimlerden sadece birisi olacak. Ekip olarak yarışmacıları seçtiklerini söyleyen Acun Ilıcalı, programın Türkiye’de büyük bir ilgi göreceğini de sözlerine ekledi. Türkiye’ye getirdiği yeni formatlar ile başarılı işlere imza atan Acun Ilıcalı’nın Exatlon YouTubers programıyla da büyük ilgi göreceği düşünülüyor.

YouTube dünyasının tanınmış simalarının yer alacağı Exatlon YouTubers’ın yayın tarihi hakkında ise henüz bir açıklama yapılmış durumda değil.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *