Lutteo TR. kanalı son gaz devam ediyor !

Disney Channel’da yayınlanan Soy-Luna adlı gençlik dizisinde Lutteo adlı karakterin adıyla açılan YouTube kanalı hız kesmeden video yayınlamaya ve abone artırmaya devam ediyor. Kayseri’nin tanınmış büyüklerinden M.Çamur’un kızının yönettiği kanalın toplam görüntülenmesi 400.000’e dayandı.

En Çok İzlenen Videosu

Kanalın en çok izlenen videosu ise dizinin 30.bölümünün yayınlandığı, Lutteo’nun demirlerden düştüğü sahne oldu. Tam tamına 105.000 kez izlenerek Lutteo TR. kanalı adeta kendi rekorunu kırdı

Abone Sayısı Arttı

Lutteo TR. kanalı abone sayısını 2017 yılında başladığı YouTuber karıyeriyle 1180’e çıkararan minik YouTuber adeta yaşıtları arasında bir fenomen oldu.

 

Kanala Abone olmak ve abone sayısını takip etmek için

Sevilen YouTube kanalı Lutteo TR. kanalına abone olmak için aşağıdaki adreste abone ol butonuna basabilir. Abone takibini yapabilirsiniz.

https://canli.youtubeturkiye.net/#!/UCiJ_qOVWJmAc7DxwZRIF8ig

 

 

 

Işıl Tuğçe

1992 yılında Kayseri'de doğdum. Cerrahpaşa tıp fakültesi mezunuyum, araştırma görevlisi olarak Erciyes Üniversitesinde çalışmaktayım. Youtube ile ilgileniyorum. Youtube videolarını analiz etmekten hoşlanıyorum. isiltugce@youtubeturkiye.net https://www.youtubeturkiye.net/yazarlarimiz

Bir cevap yazın