Sanat, Tasarım ve Teknoloji Hikayeleri | YouTube Türkiye Bilgi,Haber ve Destek Platformu

Aramak İstediğinizi Yazın

YouTube Türkiye Haberleri

Sanat, Tasarım ve Teknoloji Hikayeleri

Ersin Yıldırım 30 Nisan 2018

Barış Özcan adını daha önce Youtube üzerinde sıklıkla vakit geçirdiyseniz duymuşsunuzdur. Kendisinin Sanat, Tasarım ve Teknoloji Hikayeleri adı altında oldukça geniş kapsamlı bir kanalı bulunmakta. Barış Özcan aslen bir avukat ancak avukatlık yapmak yerinde son birkaç yıldır Youtuber olmayı tercih ediyor.

Youtuber kavramı daha çok yaşça genç insanlara yakıştırılan bir sıfat. Bununla birlikte Youtuber dendiği zaman insanların akıllarına ciddiyetten uzak gırgır ve şamata dolu kişiler gelmekte. İşte Barış Özcan bu anlamda da Youtuberlık kavramına değişik bir bakış açısı getirmiş bir kişi. Çünkü kanalı Sanat, Tasarım ve Teknoloji Hikayeleri kanalı oldukça ciddi konuları ele alan bir kanal. Barış Özcan ara ara espriler yapmaya çalışsa da videolarda sergilediği ciddi kişilik bu esprilerin biraz önüne geçiyor.

Barış Özcan sadece işin video çekme kısmıyla ilgilenmiyor. Çektiği videoların kurgularını da kendisi yapıyor. Üstelik videoları çekerken de tam bir profesyonel gibi çalışmakta. Bu işe başlarken adeta kendisiyle özdeşleşen beyaz tişört ve arka plandaki beyaz fon son zamanlarda yerini değişik giysilere fonlara bıraksa da videolarındaki bilgi yoğunluğunda en ufak bir azalma olmadı.

Her hafta Pazar günleri kanalına eklediği videoları tüm hafta boyunca kurguladıktan sonra Cumartesi günü çekimini ve kurgusunu tamamlayıp Pazar günü yayına veriyor. Barış Özcan Sanat, Tasarım ve Teknoloji Hikayeleri kanalını buraya tıklayarak takip edebilirsiniz.

Etiketler

You Might also Like

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*