Türk YouTuber Recep İvedik 6 için Ağır Eleştiriler Yaptı

Türkiye’de dikkat çeken pek çok farklı konseptte YouTube kanalı bulunuyor. Bu kanallar arasında bulunan ve dikkat çeken eleştiri kanalı Filmler ve Filmler kanalı, 8 Kasım tarihinde vizyonda olması beklenen Recep İvedik 6 filmi için ağır eleştiriler yaptı.

Filmler ve Filmler kanalının kurucusu olan Taha Ulukaya, filmi sert sözlerle uçtan uca eleştirdi. Taha Ulukaya’nın diğer videolarına bakıldığı zaman da aynı şekilde eleştiriler yaptığı görülüyor. Ancak Recep İvedik 6 filmi için Taha Ulukaya’nın daha sert eleştiriler yaptığı görülüyor.

Sert Eleştirileri Dikkat Çekti

Recep İvedik, Türkiye sinemasında en fazla gelir elde eden ve en fazla izlenen filmler arasında bulunuyor. Fakat Şahan Gökbakar’ın seriye kattığı yeni hava giderek daha fazla eleştiri alıyor. Komedi filmleri arasında yer alan Recep İvedik 6 filmindeki Konya yerine Kenya’ya uçak biletinin alındığı sahnede çekimlerin sadece Türkyie’de yapıldığını söyleyen kanal, ağır eleştirilerine de devam ediyor.

Eski komedi filmlerinin daha kaliteli olduğunu belirten Taha Ulukaya, Recep İvedik serisinin bitmesi gerektiğini ancak ticari kaygılardan dolayı zorla devam ettirildiğini de ima ediyor. Şahan Gökbakar cephesinden ise bu eleştiriler ile ilgili herhangi bir paylaşım veya cevap gelmedi. Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik serisini devam ettireceği de biliniyor. Bakalım Taha Ulukaya’nın bu sert eleştirileri gündemde ne gibi bir yer kaplayacak.

Işıl Tuğçe

1992 yılında Kayseri'de doğdum. Cerrahpaşa tıp fakültesi mezunuyum, araştırma görevlisi olarak Erciyes Üniversitesinde çalışmaktayım. Youtube ile ilgileniyorum. Youtube videolarını analiz etmekten hoşlanıyorum. isiltugce@youtubeturkiye.net https://www.youtubeturkiye.net/yazarlarimiz

Bir cevap yazın