Ünlü YouTuber Mr. Beast Enes Batur'u Şikayet Etti | YouTube Türkiye Bilgi,Haber ve Destek Platformu

Aramak İstediğinizi Yazın

YouTube Türkiye Haberleri

Ünlü YouTuber Mr. Beast Enes Batur’u Şikayet Etti

Işıl Tuğçe 02 Kasım 2019

Geniş bir hayran kitlesi bulunan Mr. Beast adlı YouTuber, Enes Batur’un videolarını kopyaladığı sebebiyle şikayet etti. Geçtiğimiz gün 20 bin ağaç dikme videosu yayınlayan ünlü YouTuber, Enes Batur’a mesaj atarak, ‘’Bu içeriği de kopyala ve dünyayı kurtar’’ yazdı.

Geçtiğimiz aylarda Enes Batur’un içeriklerinin çalıntı olduğu iddiası da gündemde kendisine büyük bir yer bulmuştu. Logan Paul, Mr. Beast, PewDiePie gibi YouTuber’lar paylaşım yaparak Enes Batur’un içeriklerinin çalıntı olduğunu belirtmişti. 25 bin abonesi bulunan Mr. Beast, Enes Batur’u bir çok defa kendisini kopyalamak ile suçlamıştı.

20 milyon ağaç dikme videosu yayınlayan Mr. Beast, ağaç dikme kampanyası için büyük bir çaba sarf etmişti. Batur’a gönderdiği mesajında ‘’Beni hatırladın mı? Nasıl unutabilirsin ki?’’ ifadelerine de yer veren Mr. Beast, Enes Batur’a karşı her fırsatta göndermeler yapmayı da ihmal etmiyor.

Doğa için yararlı bir kampanya ile gündeme gelen yabancı YouTuber’lar arasında PewDiePie, Marshmello ve Smarter Every Day gibi takipçi sayılarıyla milyonlara hitap etmeyi başaran YouTuber’lar bulunuyor. #TeamTrees hashtag’I ile başlatılan bu kampanyaya destek olmak isteyen kişilerin bütün masraflarının da karşılanacağı duyurulmuştu. Trend listelerine giren ve büyük ilgi gören bu bağış kampanyası ve Mr. Beast’in mesajlarıyla ilgili Enes Batur cephesinden henüz bir açıklama gelmedi.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*