YouTuber Çağrı Şahin’den Tavla Keyfi

Eğlenceli kişiliği ile gündemde yer alan Hande Yener, YouTuber Çağrı Şahin ile yaptığı tavla kapışmasında yine izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi. Hande Yener’in esprilerine tek tek cevap veren Çağrı Şahin, Hande Yener’i de güldürmeyi başardı. Tavla karşılaşmasının en başında her iki taraf da bir hayli iddialı görülüyordu.

Hande Yener, oyun süresince kendisine olan güveniyle ön plana çıktı. İkili arasında devamlı eğlenceli diyaloglar geçerken Çağrı Şahin’in çekim ekibinden de YouTuber’a destek tezahüratları yükseldi. Çağrı Şahin ile Hande Yener’in tavla karşılaşmasında kazanan isim ise herkesi şaşkına çevirdi.

Instagram ve YouTube fenomeni olan Çağrı Şahin, Türkiye’deki YouTube sahnesine yaptığı farklı giriş ve Hande Yener ile yaptığı videosuyla da dikkatleri üzerine çekti. Oyunun son kısımlarında liderliği eline geçiren Çağrı Şahin, Hande Yener’i tavla karşılaşmasında yendi. Hande Yener’in bu sonuç karşısındaki cevabı ise “Çok şanslısın!” oldu.

Oyunun ilk etaplarında kararlaştırılan ceza, Hande Yener için geçerli oldu. Tavla karşılaşmasında Çağrı Şahin’e yenilen Hande Yener, yanına seçtiği kurbanıyla birlikte denize atlamak zorunda kaldı. Bu video YouTube üzerinde kısa bir süre içerisinde büyük bir kitleye ulaştı. YouTuber Çağrı Şahin ile ünlü şarkıcı Hande Yener arasındaki eğlenceli diyaloglar izleyenleri eğlendirirken aynı zamanda düşündürmeye başladı.

İlgi çekici konseptleriyle YouTube’un yeni parlayan yüzleri arasında yer almaya başlayan Çağrı Şahin, Hande Yener ile birlikte çektiği videosundan sonra bu tür videolara devam edeceğini de belirtti.

Işıl Tuğçe

1992 yılında Kayseri'de doğdum. Cerrahpaşa tıp fakültesi mezunuyum, araştırma görevlisi olarak Erciyes Üniversitesinde çalışmaktayım. Youtube ile ilgileniyorum. Youtube videolarını analiz etmekten hoşlanıyorum. isiltugce@youtubeturkiye.net https://www.youtubeturkiye.net/yazarlarimiz

Bir cevap yazın